SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY-NOVÉ PROJEKTY(35-45.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenost z výrobního prostředí, mluvíte anglicky nebo německy a hledáte pozici v oblasti kvality? Hledáme SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ KVALITY se zaměření na vzorování pro zákazníka.

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • příprava pilotních vzorků výrobku pro zákazníka
  • zpracování dokumentace k vzorkům
  • spolupráce s projektovým týmem na schvalování dílů do sériové výroby
  • koordinace a komunikace změn výrobku v návaznosti na přání zákazníka

Co požadujeme?

  • zkušenost s prostředím zákaznické kvality nebo výbornou znalost automotive prostředí
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (budete mluvit se zákazníkem i s dodavateli)
  • znalost norem ISO/TS16949

Co nabízíme?

  • budete spokojení s mzdovým ohodnocením
  • 25 dní dovolené
  • budete mít možnost se dobře najíst v naší kantýně při obědové pauze
  • fajn tým se zkušeným manažerem kvality
  • zdravou firemní kulturu prosperující společnosti

  • místo výkonu práce: Tachovsko (cca 40 min z Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.