TESTER V AUTOMOTIVE (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte vystudovaný elektro obor a jste fanoušek světa automotive? Máte chuť se podílet na testování řídících jednotek vozidla? Chcete mít příležitost být u zrodu nových technologií? Máte alespoň základní znalost komunikačních sběrnic? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Mezinárodní vývojová společnost hledá do svých řad posilu na pozici: TESTER V AUTOMOTIVE (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Testování a diagnostika komunikace a integrace řídících jednotek vozidel
  • Reporting výsledků testování
  • Uvolňování jednotek
  • Úzká spolupráce s vývojovým a konstrukčním týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • Znalost komunikačních sběrnic LIN, CAN aj. výhodou
  • Znalost anglického/německého jazyka alespoň na úrovni pro čtení technické dokumentace
  • Zájem o automotive

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příležitost pro absolventy
  • Sick days
  • Karta Multisport
  • Jazykové kurzy
  • Odborné kurzy a školení
  • Systém Cafeterie
  • Různé neformální akce pro zaměstnance

  • Možnost Nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!