TECHNOLOG VE SLÉVÁRENSTVÍ (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Bruntál

Orientujete se v oblasti slévárenství? Jste čerstvý absolvent nebo ostřílený technolog? Chcete získat zaměstnání ve stabilní společnosti? Pak je tu příležitost právě pro vás! Hledáme posilu do týmu na pozici: TECHNOLOG VE SLÉVÁRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Definování technologických postupů
  • Zlepšování současných postupů
  • Hledání technologických nedostatků a návrhy jejich řešení
  • Řešení zákaznických požadavků
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oblasti slévárenství nebo metalurgie
  • Pro zákaznický přístup
  • Schopnost reagovat pružně
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost práce na PC
  • ŘP. B
  • Výhodou je praxe ve strojírenství, ale přivítáme i absolventy
  • Znalost AJ výhodou

Co nabízíme?

  • Mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční odměny v závislosti na hospodářských výsledcích
  • Nadstandardní příplatky za směnnost aj.
  • Odměna za odpracovaná léta
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního rozvoje

  • Místo výkonu práce: Okolí Bruntálu