VÝROBNÍ INEŽNÝR - PROCESS VÝROBY (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Výrobní prostředí a technologie vám nejsou cizí a hledáte nyní novou pozici, kde budou vaše zkušenosti cenit a dají vám prostor k jejich využití? Hledáme uchazeče na pozici: VÝROBNÍ INEŽNÝR - PROCESS VÝROBY (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • optimalizace výroby
  • zlepšování štíhlé výroby
  • analýzy a řešení technických problémů
  • zavádění nových technologií do výroby
  • analýza a zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření nebo dostatečnou praxi
  • komunikativní znalost německého jazyka (AJ výhodou)
  • zkušenost s využíváním konstrukčních programů (CAD)
  • znalost SAP/ERP apod. výhodou

Co nabízíme?

  • bohaté a pravidelné finanční odměny
  • týden dovolené navíc
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na dovolenou
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • závodní stravování
  • firemní akce pro zaměstnance

  • místo výkonu práce: cca 10 minut z Plzně