SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZÁSOB Brno (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v oblasti Supply Chain? Každodenní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Řízení logistických projektů od A do Z je Váš denní chléb? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost působící v oblasti moderních technologií hledáme posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZÁSOB Brno (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení zásob v rámci regionu CEE
  • Zodpovědnost za svěřené projekty v rámci Supply Chain
  • Plánování a koordinace logistiky jednotlivých projektů
  • Úzká spolupráce s kolegy v zahraničí
  • Zahraniční služební cesty
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Zkušenosti se Supply Chain na mezinárodní úrovni
  • MS Excel – pokročilou znalost
  • Samostatnost, ochotu cestovat, projektové myšlení

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu

    Termín nástupu: IHNED (nebo dohodou)
    Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.