DATABASE DEVELOPER (60-80.000 Kč) - PRAHA

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Víte co je to Oracle a PL/SQL? Máte zkušenost z bankovnictví? Chcete dorůst do pozice SW Architekta? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Jedna z největších IT společností na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: DATABASE DEVELOPER (60-80.000 Kč) - PRAHA

Pracovní náplň

  • Vývoj a zlepšování DB Oracle 18 a 19
  • Implementace v PL/SQL
  • Psaní User Guides
  • Opravy chyb
  • Návrh řešení pro zákazníka

Co požadujeme?

  • Vysokou školu, případně Střední školu s adekvátní praxí
  • Praxi alespoň 5 let ve vývoji a správě DB Oracle (Oracle18/19 výhodou)
  • Zkušenost s Oracle SQL a programováním v PL/SQL
  • Zkušenost z bankovního sektoru výhodou
  • Znalost UML, Oracle RAC a DataGuard výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní české IT firmy
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • Interní a externí školení
  • Výuka AJ/NJ/RJ
  • Notebook, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick Days
  • HomeOffice 2x-3x týdně

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: IHNED (nebo co nejdříve)
  • Místo výkonu práce: Praha