TECHNIK/TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste člověk, kterého baví vymýšlet nová, lepší řešení? Je Vaše vzdělání zaměřené na elektrotechniku? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pokud Vás tato slova zaujala, čtěte dál! Úspěšná společnost, sídlící nedaleko Prahy přijme posilu do týmu na pozici: TECHNIK/TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • samostatná práce při tvorbě a úpravě technologických postupů
  • úzká spolupráce s výrobou a zahraničními kolegy
  • zaškolování montérů
  • tvorba návodek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • znalost slaboproudé elektroniky podmínkou
  • pokud znáte oblast hydrauliky, je to pro Vás velká výhoda
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • samostatnost, technické myšlení
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • různorodou práci ve stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců
  • motivující finanční ohodnocení
  • 13. mzdu
  • vzdělání
  • příspěvek na sport, kulturu, aj.
  • lokalita: Praha - Východ