VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S ANGLIČTINOU

mzdové ohodnocení

Most

Jste zkušený vedoucí, který má široký záběr na zákazníky? Máte zkušenosti s plánováním a zákaznickým servisem? Pošlete nám Váš životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Správa a vedení zákaznické dokumentace v interních i externích systémech a databázích
  • Zajištění optimální úrovně finálních výrobků na skladu
  • Vyjednávání a výběr přepravců na import
  • Vytváření materiálové nákladovosti nových finálních výrobků (Cost tracking)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni PODMÍNKOU!
  • Zkušenosti s vedením plánování výroby a zákaznického servisu
  • Znalost JDE výhodou

Co nabízíme?

  • Motivační systém ohodnocení
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zázemí stabilní společnosti mimo automotive
  • Možnost seberealizace a vzdělávání

  • Lokalita: Most