VEDOUCÍ OPERÁTORŮ (26-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat v dynamické mezinárodní společnosti? Máte zájem se nadále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá nového kolegu/ novou kolegyni na pracovní pozici VEDOUCÍ OPERÁTORŮ!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu operátorů
  • Koordinace a evidence práce
  • Kontrola výkazů práce, zaznamenávání docházky
  • Zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě
  • Zodpovědnost za kvalitu a včasné zhotovení zakázky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Technické myšlení
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Náborový příspěvek 10000 Kč
  • Bonus za nekouření 500 Kč/měsíčně
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus 750 Kč/měsíčně
  • Možnost profesního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.