TECHNOLOG S AJ/NJ

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti se zaváděním procesů a technologických postupů ve výrobní společnosti? Chcete se ve své profesi dále vzdělávat a posouvat? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti s možností využití cizích jazyků? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: TECHNOLOG S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Zpracování a optimalizace výrobních postupů a procesů
  • Snižování nákladů
  • Zpracování technologické dokumentace
  • Návrh a implementace novách nástrojů a přípravků
  • Podílení se na zavádění nových výrobků do sériové výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxi na podobné pozici
  • Anličtinu a němčinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s programem Catia výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat po roce působení ve společnosti
  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné školení a kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okr. Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!