PERSONALISTA/-KA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Buďte novým článkem skvělého HR týmu. Hledáme PERSONALISTU/-KU VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (30-35.000 Kč). Čeká Vás příjemné pracovní prostředí spousta benefitů.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • nábor nových zaměstnanců
  • příprava podkladů pro vznik pracovního poměru
  • agenda spojená s nástupy a výstupy zaměstnanců
  • podílení se na příjemné firemní kultuře

Co požadujeme?

  • praxi s náborem zaměstnanců
  • znalost pracovně právní legislativy
  • komunikativní úroveň anglického jazyka

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • možnost získat další zkušenosti v oblasti HR
  • 13.mzdu
  • možnost využít závodní stravování
  • práci skvěle dostupnou z centra Plzně
  • práci v týmu profesionálů v oboru

  • místo výkonu práce: Plzeň-Město