SPECIALISTA IT Praha (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již praxi v oblasti správy serverů a firemního prostředí? Máte zkušenost z outsourcingové společnosti? Chcete být součástí týmu, kde se můžete učit novým věcem, ale zároveň mít možnost ovlivnit juniornější kolegy? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá poskytováním IT služeb hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA IT Praha (60-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrace datového centra 1000+ serverů
  • analýza IT projektů, návrh ekonomicky a technologicky optimálního řešení, týmová realizace
  • infrastruktura: Dell PowerEdge Rack & Blade Servers, Dell Equallogic Storage, Dell & FortiGate
  • Hyper-V, VMWare, Windows Server 2012/16, MS System Center (VMM, SCOM, DPM, SCCM), Active Directory/GPO, Remote Desktop Services, MS SQL, PowerShell, Networking

Co požadujeme?

  • zkušeností se správou serverů a firemního prostředí (50+ uživatelů)
  • zkušenost z outsourcingové společnosti (více zákazníků)
  • znalost Active Directory
  • znalost virtualizačních technologií (VMware, Hyper-V)

Co nabízíme?

  • prostředí stabilní české společnosti
  • 13. a 14. plat v závislosti na plnění cílů
  • variabilní složku platu
  • možnost profesního růstu
  • občerstvení na pracovišti
  • benefitní systém
  • vzdělávací kurzy
  • možnost spolupráce na IČO
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.