KONSTRUKTÉR 3D MODELŮ (28-34 000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte dokončenou SŠ technického oboru? Baví Vás konstruovat ve 3D? Pokud k tomu ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni, hledáme právě Vás ! Výrobní společnost hledá posilu na pozici: KONSTRUKTÉR 3D MODELŮ (28-34 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování a tvorba konstrukční dokumentace
  • Tvorba 3D modelů, návrhů a výkresů produktů
  • Tvorba kalkulace cenových nabídek
  • Účast na zlepšení výrobních postupů
  • Spolupráce s technology na návrzích postupů

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Prokazatelnou praxi v konstrukci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost 3D programů pro vytváření dokumentace
  • Znalost SolidWorks VÝHODOU
  • praktická znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravování v moderní jídelně
  • Možnost učit se novým věcem
  • Firemní vzdělávání - jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Vysočina
  • Pozice vhodná pro ženy i muže