OPERÁTOR(-KA) VÝROBY (AŽ 26000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 26000 Kč

Hledáte nové pracovní uplatněn, protože vás propustili z práce? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu! Světová jednička na trhu v oboru těsnění hledá: OPERÁTOR(-KA) VÝROBY (AŽ 26000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • opracování a kontrola výrobků
  • balení výrobků
  • provádění záznamů o výrobě
  • práce ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce - 10 km od Hradce Králové

Co požadujeme?

  • min. základní vzdělání
  • aktivní přístup k zadané práci
  • samostatnost
  • základy práce na PC
  • vhodné pro ženy i muže

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na dopravu
  • příplatky za odpolední směny
  • příplatky za noční směny nad rámec zákonné povinnosti
  • moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku jazyků hrazenou zaměstnavatelem
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • firemní permanentky na hokejové zápasy
  • firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.