JUNIOR ANDROID DEVELOPER (30-60.000 Kč) - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Jste Android Developer? Máte za sebou úspěšně dokončenou alespoň jednu aplikaci? Není Vám cizí ani JAVA a zajímáte se o Kotlin? Pak se nám neváhejte ozvat! Ryze česká IT společnost hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: JUNIOR ANDROID DEVELOPER (30-60.000 Kč) - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pracovní náplň

  • Vývoj vlastní aplikace + pravidelná práce na externích projektech
  • Vývoj aplikací pro telefony a tablety
  • Práce na projektech pro koncové uživatele

Co požadujeme?

  • Dokončená VŠ, případně SŠ s delší praxí
  • Alespoň rok praxe, případně vícero menších projektů
  • Znalost JAVA a SDK platforem Android podmínkou
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost Kotlin/Ruby výhodou

Co nabízíme?

  • Práce v mladém a kreativním týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Po dohodě možný HomeOffice
  • Mobilní telefon a notebook
  • Pravidelné firemní akce
  • Možnost spolupráce na HPP nebo IČO
  • Účast na odborných konferencích

  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP
  • Lokalita: České Budějovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.