FRONT-END DEVELOPER (50-80.000 Kč) - BRNO

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s programováním v JavaScriptu? Chcete být u projektu od samého začátku? Hledáte samostatnou práci s možností homeoffice? Pak se nám neváhejte ozvat! Ryze česká společnost hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: FRONT-END DEVELOPER (50-80.000 Kč) - BRNO

Pracovní náplň

  • Vývoj IS na zelené louce
  • Dlouhodobá práci na zajímavém projektu
  • Komunikace s jednotlivými odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Úprava IS dle požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ s odpovídající paxí
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost JavaScript (jQuery) a Vue.js podmínkou
  • Znalost GIT, Kendo UI, Net.Core výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost realizace vlastních nápadů
  • 4 týdny dovolené + 2 dny Sick Day
  • Flexibilní pracovní doba s možností full-remote

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, případně dle dohody
  • Lokalita: Brno, případně full-remote

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.