MANAŽER ÚDRŽBY (na mzdě se domluvíme)

mzdové ohodnocení

Bruntál

Hledáte novou výzvu a profesní posun? Máte zkušenosti ze strojní nebo elektro údržby? Máte manažerské schopnosti? Staňte se součástí velké strojírenské společnosti na Bruntálsku! Významný evropský výrobce hledá: MANAŽER ÚDRŽBY (na mzdě se domluvíme)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • odpovědnost za řízení a organizaci oddělení údržby (cca 100 lidí)
  • optimalizace celého oddělení
  • koordinace práce údržby s ostatními odděleními
  • zajištění provozu svěřených zařízení
  • realizace inovací
  • zpracování plánů a rozpočtů a jejich vyhodnocení
  • spolupráce s externími dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • komunikativní znalost angličtiny, popřípadě němčiny
  • nutná praxe v oblasti údržby a oprav
  • znalost v oblasti PLC nebo hydrauliky, pneumatiky
  • umění rozpoznat technické problémy a řešit je
  • schopnost vést tým zaměstnanců
  • uživatelská znalost práce na PC v MS Office
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a dovedností
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční bonus
  • možnost odborného vzdělávání
  • zvýhodněné stravování v závodní jídelně
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: okres Bruntál