FINANČNÍ ČI MZDOVÁ ÚČETNÍ PRO NĚMECKOU SPOLEČNOST (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Orientujete se v německém účetnictví a baví vás práce s čísly? Hledáte stabilní zaměstnání v Plzni s příjemným zázemím a osobním přístupem? Pak mi pošlete životopis na vlckova@acjobs.cz Možná budete právě vy naše nová: FINANČNÍ ÚČETNÍ PRO NĚMECKOU SPOLEČNOST (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví pro německou společnost (dle německého účetnictví)
  • reporting pro vedení
  • účtování faktur

Co požadujeme?

  • zkušenost s účetnictvím
  • znalost německého účetnictví (výhodou)
  • ochotu cestovat v rámci školení

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč za měsíc
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma
  • dotované stravování ve firemní kantýně
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Plzeň