HEIDENHAIN HORIZONTKÁŘ (35.000 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chcete pracovat pro společnost, která je již desítky let průkopníkem v inovacích? Práce v systému Heidenhain je Vám vlastní? Nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Pošlete nám Váš životopis! Hledáme kolegu na pozici HEIDENHAIN HORIZONTKÁŘ (35.000 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Orientace ve výkresové dokumentaci a postupech
  • Naprogramování, nastavení a obsluha stroje
  • Seřizování pracovních nástrojů
  • Spolupráce při organizace výroby

Co požadujeme?

  • Alespoň výuční list
  • Znalost práce v systému Heidenhain
  • Praxi v obrábění na CNC strojích
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Spolehlivý, samostatný výkon a ochotu práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • Odpočinek v podobě týdnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení, mezi které patří i roční výkonnostní bonus
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
  • Možnost najíst se ve firemní kantýně
  • Příspěvek na dojíždění
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.