MISTR DŘEVOVÝROBY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Klatovy

Umíš vést lidi a záleží ti nejen na jejich produktivitě, ale i na produktivitě výroby? Máš navíc zkušenosti z výrobní firmy a miluješ vůni dřeva? Pak jsi náš člověk! Neváhej a pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz Možná jsi náš nový: MISTR DŘEVOVÝROBY (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola a dodržování stanovených technologických postupů při výrobě
  • organizace práce dle pořadí zakázek ve výrobním plánu
  • optimalizace výroby a její zefektivnění
  • vedení zaměstnanců a dohlížení na dodržování bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického směru (obor zpracování dřeva výhodou)
  • praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
  • čtení z technické dokumentace

Co nabízíme?

  • příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • zvýhodněné závodní stravování
  • vánoční odměny
  • výroční bonusy
  • poukázky na masáže zdarma
  • vstupy do bazénu zdarma
  • slevu na firemní výrobky
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo pracoviště: cca 20 min autem od Horažďovic