SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů nebo jste čerstvý absolvent technického oboru? Chcete pracovat pro stabilní společnost z oblasti plastařiny? Nevadí Vám práce na 12 hodinové směny? Hledáte firmu, která Vám umožní profesní růst? Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ (25-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřízení a údržba strojů na vstřikování plastů
  • Zajištění sundání forem, čištění a nasazení forem
  • Zodpovědnost za rozjetí výroby
  • Sledování zmetkovitosti
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve 12 hodinovém provozu
  • Dochvilnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Příspěvky na stravování
  • 2 týdny dovolené navíc
  • Profesní vzdělávání
  • Bonusový systém
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Velké Meziříčí
  • pozice vhodná pro muže i ženy