HLEDÁME LAKÝRNÍKY/LAKÝRNÍCE (50.000 Kč + BUNUSY)

Neaktivní nabídka

44000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chcete pracovat ve firmě, která jde vždy krok na před? Práce v prostředí, kde si zakládají na komplexním řešení je pro Vás to pravé? Máte zkušenosti s prací v mokré lakovně? Hledáme novou posilu, pošlete nám Váš životopis! HLEDÁME LAKÝRNÍKY/LAKÝRNÍCE (50.000 Kč + BUNUSY)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Navěšování dílů
  • Přípravné práce na lakovně
  • Lakování samotných dílů
  • Manipulace s břemeny
  • Kontrola práce ve výrobním procesu

Co požadujeme?

  • SŠ nebo výuční list
  • Zkušenosti a znalost technologických postupů
  • Dodržování stanovených postupů
  • Samostatnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu s volnými víkendy

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Měsíční bonus
  • Příspěvek na dojíždění
  • Jídelna na pracovišti - dotované stravování
  • Práce je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: okolí Hranic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.