UMÍŠ NA CNC? TAK TĚ BEREM! (20-25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Setkal jsi se někdy s CNC a zvládáš jejich základní obsluhu? Chceš pracovat jen na dvě směny pro rozvíjející se společnost? Pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Stačí jen že: UMÍŠ NA CNC? TAK TĚ BEREM! (20-25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vaše práce nebude nijak zvlášť náročná, stroje jsou ovládány počítačem
  • upínaní přípravku pro obrábění do stroje
  • práce dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • vyučení – ideálně v oboru obráběč kovů
  • smysl pro přesnost a pečlivost
  • samostatnost
  • praxi s obsluhou CNC strojů

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • práci jen na ranní a odpolední směny
  • 5 týdnů dovolené
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: cca 20 minut autem od Plzně