PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR– PŘESUN VÝROBNÍCH LINEK

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s transferem výrobních linek? Plánování a dodržování termínů Vám nedělá problém? Komunikace v angličtině je Vaším denních chlebem? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost pohybující se v oblasti automotive hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR– PŘESUN VÝROBNÍCH LINEK

Pracovní náplň

  • Koordinace přesunu výrobních linek ze zahraniční výroby
  • Instalace výrobních linek
  • Zajištění dopravy a tvorba převozového plánu
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce i se zahraničními kolegy v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Zkušenosti s transfery výrobních linek
  • Zkušenosti z oblasti projektového managementu
  • Komunikativní znalost angličtiny – denní použití
  • Ochota cestovat i do zahraničí

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • Balíček Benefit plus
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové a odborné kurzy

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!