NÁČELNÍK KMENE ELEKTROÚDRŽBY (35-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Rozhlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti v oblasti elektroúdržby? Máte zkušenosti na vedoucí pozici nebo se chcete profesně posunout? Nadnárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁČELNÍK KMENE ELEKTROÚDRŽBY (35-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • odpovědnost za správný chod a údržbu elektro zařízení
  • plánování a zajištění preventivní údržby
  • kontrola dodržování předpisů na oddělení
  • zajištění nákupu součástek a náhradních dílů
  • objednání externích oprav
  • vedení týmu 8 elektroúdržbářů
  • flexibilní pracovní doba

Co požadujeme?

  • SŠ v elektro oboru
  • aktuálně platná elektro vyhláška 50/1978Sb. minimálně §7
  • komunikativní znalost angličtiny
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • výhodou zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • vzdělávací kurzy a školení
  • technické vybavení – mobil a notebook
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: Šumpersko