VEDOUCÍ ENERGETIK (AŽ 60000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi několik let na pozici Energetika a zkušenosti z výrobní společnosti? Hledáte práci, kde byste se uplatnil své organizační schopnosti? Máte platnou elektro vyhlášku nad 1000V? Pak neváhejte zaslat Váš životopis! Hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Řízení provozu kotelny, rozvodny VN, čističky odpadních vod, úpravny vody, čerpání vody z vrtů, revize el. zařízení, odečty spotřeb el. energie, energetické rozvody, klimatizace, odečty energií
  • Zabezpečuje revize
  • Sjednává, sleduje a tvoří odběrové diagramy energií
  • Aktivně se podílí na analýze objemu spotřeby a optimalizace rezervovaných kapacit
  • Dohlíží na dodržování podmínek dodávek elektrické energie
  • Zpracovává naměřená data a vyhodnocování spotřeb
  • Koordinace externích servisních subjektů
  • Údržba, vypracování statistik, vypracování plánů, roční hlášení v oblasti energetiky
  • Povinnosti v oblasti – energetiky, vodního hospodářství, tepelného hospodářství a výroby páry, elektrotechniky, ostatních činností (bližší informace telefonicky)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro vzdělání
  • Praxe na pozici energetika - 3 roky výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8 nad 1000V
  • Odborné znalosti a praktické zkušenosti s energetickým zařízením
  • Organizační schopnosti, odpovědnost, proaktivitu
  • Schopnost motivovat a vést lidi – nutná praxe
  • Komunikativní AJ nutností, italština velkou výhodou
  • Znalost: ČSN 070710, ČSN EN 676 místní provozní předpisy a znalost problematiky kotelen a PST
  • Vyšší úroveň znalosti MS Office

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu
  • Závodní stravování
  • Ubytování
  • Roční bonus a další bonusy
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.