ŠIKULA NA MONTÁŽ A REKONSTRUKCI DÍLŮ VOZIDEL (23-25000)

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jsi vyučený zámečník a umíš svařovat? Rád opravuješ, montuješ a vyrábíš náhradní díly na vozidla? Tak jsi pro nás ten pravý. Pošli životopis a já se ozvu!

Pracovní náplň

  • Mechanické opravy vozidel
  • Zámečnické a svařovací práce
  • Opravy a rekonstrukce jednotlivých dílů
  • Výroba náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SOU v oboru – zámečník nebo mechanik opravář
  • Platné svářečské oprávnění – státní zkoušku EN 135
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 1500 docházkový bonus
  • Dotované stravování
  • Příležitost seberealizace
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Možnost rozvoje svých dovedností a znalostí prací na složitých a komplexních celcích
  • Jistotu stabilní dlouhodobé práce
  • Finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci a přístupu k ní
  • Časovou flexibilitu při odpovědné práci
  • Práce na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Šumperk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.