EXPERT/KA NA ELEKTRO TECHNOLOGIE (40 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás svět nových a pokrokových technologií? Dokážete si představit být toho všeho opravdovou součástí? Natož pak být i u zrodu některých z nich? Dny, kdy budete mít pod palcem v rámci elektroniky zbrusu nová moderní auta jsou pro Vás snem? Pokud k tomu všemu ovládáte anglický jazyk na vyšší úrovni, neváhejte nám odpovědět na tuto jedinečnou nabídku práce! Do společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru, hledáme novou posilu na pozici: EXPERT/KA NA ELEKTRO TECHNOLOGIE (40 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za přípravu a realizaci zkoušek
  • Testování elektronických systémů
  • Rozklíčování chybových hlášek systému
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Koordinace menšího týmu lidí

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Zkušenosti s testováním a diagnostikou elektronických systémů v automobilech (velkou výhodou)
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • Kreativitu, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Mnoho benefitů, které Vám zpříjemní nejen práci
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální výkony
  • Skvělé personální oddělení starající se o Váš odborný i osobnostní růst :O)

  • Místo výkonu práce: 30 minut z Městce Králové
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!