PRACOVNÍK KONSTRUKCE

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte práci na pozici PRACOVNÍKA KONSTRUKCE na Vysočině? Máte technické vzdělání a zkušenosti s konstrukcí forem? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PRACOVNÍK KONSTRUKCE (28 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce forem pro vstřikování plastů
  • Navrhování a realizace nových řešení
  • Zpracovávání konstrukční dokumentace
  • Práce v system Creo a interních systémech

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • Praxi na podobné pozici min. 1 rok
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost práce v některém z 3D softwarů
  • Kreativitu, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v perspektivní společnosti
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Závodní stravování aj.

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.