TOOLING INŽENÝR (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Rozumíte strojům, víte, který vybrat nebo koupit, aby se dalo vše vyrobit? Máte zkušenosti s touto pozicí? Domluvíte se v pohodě anglicky? Tak právě Vás hledáme!!! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: TOOLING INŽENÝR (50-60.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • zabezpečení vhodných výrobních lisovacích nástrojů u dodavatelů
  • pravidelná kontrola lisovacích nástrojů u dodavatelů
  • spolupráce s vývojovým centrem při vývoji a testování nových nástrojů
  • zajištění výroby dílů z nových nebo upravených nástrojů
  • definování a sledování dodržování pravidel údržby nástrojů
  • vedení evidence nástrojů a jejich značení
  • dodržování předpisů v oblasti BOZP a PO

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v technickém směru
  • praxi na obdobné pozici (podmínkou)
  • komunikativní AJ (NUTNÉ)
  • dobrá znalost PC
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí nadnárodní výrobní společnost
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • HPP na dobu neurčitou

  • Lokalitu: Teplice