BEZ VÁS TO NENAKOUPÍME (NÁKUPČÍ)

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Nakupování je vaše vášeň a zdroj obživy? Mluvíte k tomu anglicky? Chcete super flek, kde Vám zaplatí už za to, že jedete do práce? Pošlete svůj životopis na petruskova@acjobs.cz.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o dostatečné a včasné zásoby materiálu pro výrobu
  • vystavování objednávek
  • průběžná obnova dodavatelů
  • být součástí fajn kolektivu :)

Co požadujeme?

  • maturita nám klidně stačí :)
  • praxi v oblasti dispozic, nákupu nebo materiálového plánování
  • domluvíte se anglicky
  • umění poradit si s divokou tabulkou v MS Excel
  • umění zachovat klid a chladnou hlavu

Co nabízíme?

  • VELICE zajímavou mzdu
  • VELICE zajímavé ostatní finanční bonusy a prémie
  • fajn prostředí a super kolektiv
  • prostředky pro úspěšné plnění úkolů
  • TÝDEN dovolené NAVÍC pro váš plnohodnotný odpočinek
  • i přes COVID máme nové projekty a rosteme!
  • mnoho dalšího a ještě více!

  • Místo výkonu práce: Tachovsko