VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste technický typ a dobrý organizátor? Chcete při práci využít angličtinu nebo němčinu? Máte zkušenosti s vedením podřízených pracovníků? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!!! Výrobní a vývojová společnost se sídlem v Říčanech hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení servisního oddělení
  • Plánování výjezdů servisních techniků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Cenové nabídky oprav strojů a objednávání náhradních dílů
  • Telefonická technická podpora

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání - ideálně technického směru
  • Angličtinu nebo němčinu alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s automatizací
  • Zkušenosti ze zákaznického servisu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na sport
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Oborná školení

  • Místo výkonu práce: Říčany u Prahy