ČLOVĚK CO SE VYZNÁ V ELEKTRICE ( MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Bruntál

Jste vyučení elektrikáři a v šuplíku máte platnou vyhlášku 50/1978? Rádi byste stabilní zaměstnání s možností postupu? Je tu příležitost pro absolventy i ostřílené pracanty! Pro úspěšnou společnost, špičku ve svém oboru, hledám : ČLOVĚK CO SE VYZNÁ V ELEKTRICE ( MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

    Dle pracovního zařazení:
  • obsluha rozvodných zařízení
  • zjištění závad a jejich oprava zařízení
  • kontrola a údržba strojních zařízení
  • vedení administrativy o poruchách, opravách a revizích
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • výuční list v elektro oboru
  • platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • uživatelská znalost práce na PC
  • Vazačský, jeřábnický a VZV průkaz je vaší výhodou
  • práce ve směnném provozu - po zaučení nepřetržitý

Co nabízíme?

  • v rámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • přispějeme vám na dojíždění
  • za pravidelnou docházku vás odměníme navíc
  • za práci na směny máte příplatky
  • máme vydatné obědy v závodní jídelně za lepší cenu
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: okres Bruntál