KROTITEL VOLTŮ (20–26.000 Kč)

20000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Jsi elektro zelenáč, nebo ostřílený elektro borec? Chtěl bys zajímavou práci ve stabilní výrobní firmě? Přidej se k nám! Úspěšná společnost, špička ve svém oboru, hledá kandidáty na pozici: KROTITEL VOLTŮ (20–26.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zjistíš poruchy a opravíš je
  • provedeš údržbu elektro zařízení
  • zajistíš aby vše fungovalo
  • budeš spolupracovat i s kolegy z jiných oddělení
  • opravíš co kde bude třeba

Co požadujeme?

  • schováváš v šuplíku výuční list v elektro oboru
  • máš platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Vazačský, jeřábnický a VZV průkaz je Tvou výhodou
  • nevadí ti práce v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • v rámci firmy se můžeš vypracovat a povýšit
  • na dovolené si odpočineš 5 týdnů
  • přispějeme Ti na dojíždění
  • za pravidelnou docházku Tě odměníme navíc
  • za práci na směny máš vysoké příplatky
  • máme vydatné obědy v závodní jídelně za lepší cenu

  • Místo výkonu práce: okres Bruntál

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.