JAVA Developer - IDM

mzdové ohodnocení

Brno - město

V dnešní době má uživatel (nejen ve firmě) zpravidla přístup do více aplikací a účtů (identit). Při nedostatečném řízení účtů a oprávnění ovšem hrozí reálné bezpečnostní riziko zneužití. Právě VY můžete být tím, kdo těmto problémům předejde. A to skrze vývoj produktu na řízení identit (Identity Management = IDM). Pro nejrychleji rostoucí ryze českou IT společnost hledáme: JAVA Developer - IDM (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj produktu Identity a Access Management
  • Programování v Javě, analýza a testování
  • Tvorba dokumentace
  • Práce pod metodikou Agile

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost s vývojem v Javě
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Pokročilou znalost Hibernate a SQL
  • Zkušenost s SOAP, REST a Groovy výhodou
  • Znalost JavaServer Faces technologie výhodou
  • Proaktivnost

Co nabízíme?

  • Zázemí ryze české společnosti
  • Zajímavé technologie a projekty
  • Příjemné prostředí
  • Možnost interních a externích školení
  • Zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta, stravenky
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Výuka AJ/NJ/RJ
  • Po dohodě možnost home office
  • Termín nástupu: IHNED (nebo co nejdříve)

  • Místo výkonu práce: Brno