TRUHLÁŘ (130-200 Kč/hodina)

Neaktivní nabídka

130 - 200 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste manuálně zručný a baví vás práce se dřevem? Je pro vás důležitá vysoká kvalita výrobku a chcete pracovat v příjemném menším kolektivu? Hledáte novou pracovní příležitost a můžete nastoupit ideálně ihned? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky a níže uvedený kontakt. Zavedená česká společnost FAIN Interier s.r.o. , která se zabývá kusovou i sériovou výrobou nábytku na míru, hledá do svého týmu posilu na pozici: TRUHLÁŘ (130-200 Kč/hodina)

Pracovní náplň

  • Práce se dřevem
  • Výroba nábytku na míru
  • Spolupráce v týmu
  • Komunikace s nadřízeným

Co požadujeme?

  • SOU - truhlář/stolař/nábytkář nebo podobného směru, ale není to podmínkou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Manuální zručnost
  • Ochotu a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v zavedené společnosti
  • Mzdu dle zkušeností
  • Bonusy na základě výkonu
  • Pracovní dobu 7:30 – 16:00
  • Obědy zdarma
  • Firemní a teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce: Křtiny (okres Blansko)
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • V případě zájmu zašlete životopis na adresu: info@fain-interier.cz nebo volejte :774247222 nebo 608433725

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.