SENIOR ÚČETNÍ - OSTRAVA

Bydlíte v okolí Ostravy a hledáte uplatnění v oblasti účetnictví? Máte bohaté zkušenosti podvojného účetnictví a chcete pracovat ve firmě, kde to má smysl? Pak pojďte pracovat k nám :) Jsme menší strojírenská společnost s moderním zázemím a osobním přístupem k zaměstnancům.

Pracovní náplň

  • komplexní zastřešení účetnictví ve firmě
  • podřízenost Finančnímu manažerovi
  • komunikace s externí účetní firmou a u úřady
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • zodpovědnost za zpracování měsíční a ročních závěrek
  • evidence a účtování majetku
  • do budoucna ideálně přesah i do zpracování mezd

Co požadujeme?

  • vzdělání ideálně ekonomického směru
  • bohatou praxi v oblasti podvojného účetnictví
  • znalost legislativy a účetních standardů
  • zkušenosti na pozici Hlavní účetní či Samostatné účetní výhodou
  • aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 3 dny Sick days navíc
  • občasná možnost home office
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • fajn parta na pracovišti

    Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.