ŘEZNÍK (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Rádi byste pracovali v rodinném podniku zakládajícím si na přátelské a neformální atmosféře? Chcete se stát součástí dobrého týmu a nedělat fyzicky a manuálně náročnou práci? Zašlete nám Váš životopis! Rodinný podnik s více než 20letou působností na trhu hledá kandidáty na pozici: ŘEZNÍK (25-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pracovní doba: so–st (vždy ranní směna, začátek v 6-7hod.)
  • Práce na porážkové lince (kuchání krůt, oplach, dočišťování): so + po
  • Práce na porcovně (porcování krůt v chladném prostředí): ne + út + st
  • Úklid a hygiena obou provozů

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání, obor: Řezník/Uzenář
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost českého jazyka
  • Odolnost proti nárazovému stresu
  • Ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Příjemné prostředí rodinné firmy (malý kolektiv)
  • Příspěvek na stravování, pracovní oděv
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Masné produkty za zvýhodněnou cenu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Nápoje zdarma
  • Odměny dle dosažených výsledků

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov (jižně od Brna)