MANAŽER LOGISTIKY – AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti z vedoucí pozice v logistice v automotive společnosti a německý jazyk na komunikativní úrovni? Pak reagujete zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jste ten, kdo skvěle dokáže vést svůj tým? Toto je to pravé pro Tebe!

Pracovní náplň

  • Koordinace všech logistických procesů ve společnosti
  • Optimalizace výroby, zásob a dopravy
  • Zodpovědnost za stav objednávek, skladových zásob a materiálů ve výrobě
  • Řízení inventur skladových zásob
  • Aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování všech procesů

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici Manažer/ka logistiky v automotive
  • Znalost ERP systému
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Vůdčí schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Auto – i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Závodní stravování a další benefity

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.