OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Je pro Vás obchodování přirozenou záležitostí? Vyznáte se v oblasti stavebnictví? Pokud chcete cestovat po Jihomoravském kraji rozhodně nám pošlete svůj životopis! Společnost působící na poli dodávek a montáže kovových konstrukcí hledá novou posilu na pozici: Obchodní zástupce ve stavebnictví-ČR

Pracovní náplň

  • zprostředkování prodeje technických řešení střešních systémů
  • spolupráce s developery, majiteli průmyslových parků a střechařskými firmami
  • cestování za zákazníky
  • sledování trhu a konkurentů
  • akvizice ve stavebním průmyslu
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
  • praxe v oblasti dodávek nebo projekce stavebních celků
  • znalost německého jazyka vítána
  • ŘP sk. B
  • zkušenosti s projektováním
  • tah na branku

Co nabízíme?

  • práce na IČO, nebo HPP
  • první půlrok úhrada PHM
  • příspěvky na dovolenou
  • pobytové vouchery
  • profesní růst odvislý od vašich výsledků
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Brno, Morava