KEY ACCOUNT MANAGER VE FARMACII Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s ochodem ve farmacii jako Key Account Manager případně jako farmaceutický reprezentant? Jste přesvědčivý obchodník s dobrými výsledky a nebojíte se práce v terénu? Pak hledáme právě Vás! Společnost, která se zabývá distribucí farmaceutických přípravků hledá posilu do svého týmu na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER VE FARMACII Praha (40-45.000 Kč + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • samostatné plánování schůzek u zákazníků z existující databáze
  • plánování svého pracovního dne
  • cestování na schůzky k zákazníkům v Praze a částečně také v dalších regionech
  • nákup farmaceutických přípravků na základě objednávek od odběratelů
  • jedenkrát v měsíci cestovat na centrálu společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost MS Excel (především základní funkce)
  • znalost managementu klíčových zákazníků
  • předchozí zkušenost v obchodu ve farmacii – ideálně jako Key Account Manager nebo farmaceutický reprezentant
  • obchodního ducha
  • bydliště v Praze a ochotu cestovat i mimo Prahu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • fixní plat a půlroční bonusy
  • služební vůz
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.