ÚČETNÍ S AJ (25-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte znalosti podvojného účetnictví a domluvíte se anglicky? Baví Vás práce s čísly, ale rádi komunikujete i s klienty? Pro naši zahraniční sekci hledáme Účetní se zaměřením na pohledávky. Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a účastněte se výběrového řízení pro stabilní mezinárodní společnost! Budu se těšit.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění platebního styku pro zahraniční sekci
  • párování příchozích a odchozích plateb
  • příprava podkladů pro daňové a účetní audity
  • spolupráce na plánování cashflow
  • reporting své oblasti
  • archivace účetních dokladů

Co požadujeme?

  • vzdělání ideálně ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • komunikativní znalost anglického jazyka - aktivní užívání
  • pokročilou znalost MS Excel, SAP výhodou
  • komunikativnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci pro mezinárodní stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • férové mzdové ohodnocení
  • roční bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • fajn partu na pracovišti

    Místo výkonu práce: okolí Kopřivnice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.