PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - 2 SMĚNY (26 - 28.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte platnou vyhlášku 50 a §6? Chcete pracovat maximálně na dvě směny? Máte alespoň základní zkušenost s údržbou elektro zařízení ve výrobě? Pokud ano, zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a ráda Vám poskytnu více informací.

Česká firma

Pracovní náplň

  • Elektro údržba zařízení ve výrobě preventivní i nárazová
  • Práce s technickou dokumentací a schématy
  • Elektroinstalace ve výrobě

Co požadujeme?

  • SOU - elektro obor
  • Vyhlášku 50, §6 - může být i propadlá
  • Ochotu pracovat na dvě směny
  • Samostatnost a pracovitost

Co nabízíme?

  • Adekvátní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Měsíční a roční odměny
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • Pracoviště: Hodonínsko