OBCHODNÍ MANAŽER S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Chcete pracovat pro mezinárodní stabilní společnost a denně vést jednání v angličtině? Láká Vás přímá komunikace se zákazníky, kde byste měl/a zodpovědnost za celé obchodní oddělení? Výborně! Hledáme aktivního a pozitivně laděného člověka, který zastane funkci Obchodního manažera. Zašlete mi svůj životopis v ANGLICKÉM jazyce ještě dnes!

Pracovní náplň

  • péče o klíčové zákazníky firmy, aktivní kontakt s nimi
  • orientace ve vývoji trhu - definice strategie a cenové politiky
  • analýza zákazníků, případně akvizice
  • zodpovědnost za nastavení a plnění obchodních cílů
  • občasné cestování
  • podřízenost Generálnímu řediteli v ČR a Obchodnímu řediteli v zahraničí
  • spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček

Co požadujeme?

  • vzdělání technického nebo obchodního směru
  • alespoň 3 roky praxe v oblasti obchodu nebo projektového vedení
  • znalost automotive prostředí výhodou
  • absolutně komunikativní úroveň AJ - denní užívání
  • další jazyk výhodou
  • komunikativnost, orientace na zákazníka, schopnost vyjednávání, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v prosperující výrobní firmě
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na dopravu
  • další odborné vzdělávání
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • příjemné prostředí a přátelskou firemní kulturu

  • místo výkonu práce: okres Svitavy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.