LEAN - SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Štíhlá výroba je vaše specialita a baví vás tento proces neustále vylepšovat? Jste zvyklý analyzovat informace a prakticky aplikovat výsledky do procesu výroby? Pokud ANO tak potřebujeme právě Vás jako dalšího člena do týmu! Pošlete nám životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Výborná volba! Budeš mít možnost se podílet na zkvalitňování procesu a výrobků.

Pracovní náplň

  • zjišťování příčin zpoždění výroby
  • provádění změn v plánování výroby
  • zajišťování a zlepšování principu štíhlé výroby
  • rozpoznávání výrobních priorit a dle toho úpravy výrobních plánů

Co požadujeme?

  • minimálně střední vzdělání s maturitou
  • praxi s plánováním výroby
  • znalost programu ERP – velkou výhodou
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk

Co nabízíme?

  • až TÝDEN dovolené navíc
  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na sportovní a relaxační aktivity
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: okolí Rokycan

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.