Obchodní zástupce/kyně ve stavebnictví

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Pro našeho klienta hledáme člověka, s citem pro obchod a tahem na branku. Samozřejmostí je ochota cestovat v Jihomoravském kraji. Pokud by jste k tomu přidal/a i znalost Německého jazyka, bylo by to super! Takže na co čekáte? Zašlete mi na Vás kontakt, ať ještě dnes uděláte krok blíže k dobře placené práci, která Vás bude bavit!

Pracovní náplň

  • zprostředkování prodeje výrobků klienta
  • spolupráce s významnými klienty
  • cestování za zákazníky v oblasti
  • sledování trhu a konkurence
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost německého jazyka vítána
  • ŘP sk. B
  • kontakty na stavební společnosti velkou výhodou
  • tah na branku
  • selský rozum

Co nabízíme?

  • práce na IČO, nebo HPP
  • ze začátku vlastní automobil (úhrada PHM samozřejmostí)
  • příspěvky na dovolenou
  • vouchery do luxusních hotelů
  • nekonečný profesní růst

  • místo výkonu práce, včetně kancelářského zázemí: Jihomoravský kraj