ELEKTRIKÁŘ DATOVÉHO CENTRA (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste čerstvý absolvent elektrotechnické školy nebo již máte zkušenosti v oboru? Chcete pracovat v přátelském prostředí a nevadí Vám práce na směny? Chcete mít prostor i k realizaci vlastních nápadů? Pak mi neváhejte poslat svůj životopis! Jeden z největších poskytovatelů datových center v Evropě hledá posilu do týmu na pozici: ELEKTRIKÁŘ DATOVÉHO CENTRA (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pravidelné kontroly pracoviště
  • Řešení nenadálých poruch
  • Provádění oprav nebo úprav nastavení
  • Realizace změn v datovém centru
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SOU v elektro oboru
  • Vyhláška 50/1978 Sb., alespoň §5
  • Znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Ochotu pracovat na 12ti hodinové směny (denní i noční)
  • Znalost bezpečnostních systémů (EZS, EPS, CCTV apod.) výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné odměny
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
  • Možnost uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Zvýhodněné ceny služeb mobilního i pro rodinné příslušníky operátora.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!