SPECIALISTA OPTIMALIZACE a UDRŽITELNOSTI VÝROBY

Máte smysl pro vyhledávání slabých míst a jejich následné odstranění? Máte praxi ve strojírenství, podílel jste se na zlepšování procesu výroby a umíte pracovat v programu Solid Works? Zašlete nám svůj životopis a uplatněte svůj potenciál!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava nových a vylepšení stávájících projektů
  • podílení se na analýze a optimalizaci nákladů výroby
  • příprava technické dokumentace
  • sledování a prevence poruchovosti
  • plánování a realizace testování materiálů pro výrobu
  • aktivní podílení se na kvalitě výroby dle současných nástrojů (FMEA, PPAP a další)

Co požadujeme?

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání – ideálně v oboru strojírenské výroby
  • praxi v oblasti vývoje nebo optimalizace a procesu výroby
  • anglický jazyk – na úrovni aktivního jednání v oboru
  • znalost SAP, Solid Works
  • znalost nástrojů kvality - výhodou

Co nabízíme?

  • nejméně 5 týdnů dovolené
  • odpovídající pravidelné finanční odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • další benefity

  • místo výkonu práce: Beroun a okolí