ZÁSTUPCE ŘEDITELE VÝROBY

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Pohybujete se již delší dobu ve výrobě i na vedoucí pozici? Rádi byste udělali další životní krok výš? Máte praxi v automobilovém průmyslu a nedělá Vám problém domluvit se v anglickém jazyce? V tom případě Vás přivítáme s otevřenou náručí. Pošlete nám Váš životopis a my se postaráme o zbytek. Hledá se: ZÁSTUPCE ŘEDITELE VÝROBY

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a koordinace vedoucích pracovníků
  • Zajišťování a kontrola norem kvality
  • Zodpovědnost za včasnou realizaci zakázek
  • Zodpovědnost za kvalitu práce
  • Reportování výkazů příslušným nadřízeným

Co požadujeme?

  • Minimálně 3 roky zkušeností s řízením výroby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i textem)
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu (VELKOU výhodou)
  • Organizační dovednosti
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost zaměstnaneckých slev na výrobky světových značek
  • Vzdělávací programy
  • Příspěvky na zážitky ve volném čase
  • Bohaté nabídky z obědového menu

  • Místo výkonu práce: Pardubice