PROFÍK NA ÚDRŽBU STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte praxi v opravách obráběcích a svářecích strojů? Vyznáte se v technické dokumentaci, jste manuálně zručný a hledáte zajímavou práci v perspektivní společnosti? Zašlete nám Váš životopis na pozici: PROFÍK NA ÚDRŽBU STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Sestavování, seřizování a oživování mechanických strojů, přístrojů a zařízení
  • Provádění oprav strojů, přístrojů a zařízení (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd.)
  • Revize strojů, zařízení a přístrojů
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Čtení a použití technických podkladů

Co požadujeme?

  • Vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi v opravách strojních zařízení
  • Svářečský průkaz a průkaz obsluhy VZV výhodou
  • Ochotu cestovat po celé ČR a SK -> jednodenní výjezdy
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní zázemí
  • Fungující kolektiv
  • Pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace
  • Příspěvky na atraktivní trávení volného času
  • Bonusy za plněné cíle
  • Příspěvky na chutné obědy :o)

  • Sídlo společnosti: Královéhradecký kraj