HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ (50. - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví? Máte zkušenosti s vedením účetnictví v mezinárodní firmě? Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Příprava, kontrola a odsouhlasení obratové předvahy a finančních výkazů.
  • Provedení účetní závěrky.
  • Kontaktní osoba s externími auditory.
  • Údržby a kontrola souboru statutárních knih na měsíční bázi.
  • Rekonciliace rozvahových účtů na měsíční bázi.
  • Asistence u globálních projektů.
  • Odpisy dlouhodobého majetku.
  • Koordinace při přípravě daně z příjmu právnické osoby a ostatních přímých daní.
  • Příprava a podání přiznání k dani z připadé hodnoty.
  • Kontaktní osoba při podání a kontrolách.
  • Asistence při přípravě projektů, grantů v daňové oblast.
  • Cash Forecast (mzdy, daně).
  • Kontrola účtováni nestandardních bankovních transakci.
  • Účtování rekapitulace mezd, schvalování mezd k výplatě.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření.
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka.
  • Znalost účetní a daňové legislativy.
  • Zkušenost s řízením agendy skupinového účetnictví.
  • Zkušenosti s mezinárodním prostředím a vedením týmu.
  • Zodpovědnost a samostatnost.

Co nabízíme?

  • Dovolenou v délce 5 týdnů.
  • Práce vhodná pro ženy i muže.
  • Home office.
  • Příspěvek na obědy.
  • Multisport kartu.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv jsou samozřejmostí.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.